Individuálny zdravotný profil pre (zdravého/chorého, dospelého/dieťa) Vás

Niet nevyliečitelnej choroby, len nevyliečitelného človeka!

 

Ak ste chorý, zároveň ochotný spraviť maximum pre svoje uzdravenie, prípadne túžite proaktívne a preventívne si podchytiť  svoje zdravie,  tak toto je najdôležitejšia webová stránka Vášho života!

 

  

    V  rámci vypracovania individuálneho zdravotného profilu  aplikujem unikátnu syntézu viacerých holistických terapeuticko-liečebných náuk (na trhu nemá tento prístup obdobu! ): poznatky najstaršej liečebnej metodiky, 5000 rokov starej indickej Ajurvédy, védskej astrológie, jógovej terapie 5-tich obalov človeka a hologenetiky v kontexte najnovších psychosomatických súvislostí na úrovni orgánu, mozgu a psyché, ktoré odkryla Nová germánska medicína nemeckého onkológa - internistu MUDr. Ryke Geerd  Hamer-a. Naviac pri analýze využívam i praktické princípy  z iných  terapeuticko - psychologických prístupov, aby bol obraz o človeku do maximálnej možnej miery holistický = celistvý. Vďaka tomuto komplexnému  prístupu sa dosahuje možnosť odhaliť a následne náležite zacieliť  samotný koreň =  zdravotného problému, čo následne naštartuje prirodzenú a najúčinnejšiu terapiu každého ochorenia =  precízny samoliečiaci mechanizmus nášho organizmu.

 

   

Či už Vás trápi rakovina, nejaká toxická záťaž, bolesti, tráviace potiaže alebo len "banálna" alergia, z vypracovania individualizovaného zdravotného profilu môžete bez ohľadu na svoju potiaž či diagnózu len a len benefitovať.  V súčasnosti je na trhu nepreberné množstvo "zázračných liečebných postupov a metód", "overených" a zaručených  ciest k uzdraveniu, avšak paradoxne ešte nikdy sme neboli svedkami takého masívneho počtu chorých v populácii. Čím to je?   Kde nastala chyba?

Akademická medicína je už notoricky známa faktom, že nanajvýš adresuje povrch, symptómy nejakej dysfunkcie, choroby, ale do hĺbky preniknúť nedokáže. Veď ako aj, keď lekár má na pacienta len 5 minút času a všetko sa len "hasí" chémiou, rezaním so spústou vedľajších účinkov. To už mnohí vedia, alebo cez bolestivé skúsenosti postupne, neraz žiaľ neskoro zisťujú...

A potom tu máme na druhom brehu "rozkúskovanú" tzv. alternatívnu medicínu (všehochuť-), v ktorej to taktiež hemží nekvalitou,  biznisom, neodbornosťou, polopravdami, v ktorej sa nevyznajú neraz ani jej zástupcovia, tobôž nie tí, čo túžia po uzdravení (česť výnimkám!).

Musíme si naliať čistého vína hneď na začiatku a povedať si pravdu takú, aká v skutočnosti je. NIKTO Vás nedokáže uzdraviť okrem samých seba.  NIKTO! Ani lekár, ani homeopat, ani naturopat, ani liečiteľ. NIKTO. A ani JA... Jestvuje len jeden hodnoverný liečebný postup = samoliečiaci potenciál  vo Vás samotných.

Pomôcť a usmerniť v oblasti uzdravenia (aj v tých najzávažnejších stavoch), naštartovať samoliečebné-opravné mechanizmy však možné a žiaduce je! A to fundovanými, overenými a skutočne holistickými poznatkami, ktoré sú šité na mieru pre konkrétneho človeka, jeho osobnosť, individuálny metabolický typ, chorobu atď. A aby som nezabudol... pomôcť odhalením patológií i osobitostí nápravy, ktoré vychádzajú z Vašej fyzickej, energetickej, mentálno - emočnej, rodovej a spirituálnej individuality.

 

Najprv Vás teda oboznámim s mojimi tromi zásadami v oblasti zdravotnej konzultácie:

    

A teraz si povieme niečo k samotnému vypracovaniu individuálneho zdravotného profilu. Z čoho teda pozostáva a čo sa z neho dozviete?

 • odkryjem v ňom Váš individuálny vrodený zdravotný profil = spôsob, ako sa Vaše telo dostáva v 90%  prípadov do nerovnováhy.
 • vysvetlíme si miesta a cesty, ako  a kde sa dané disharmónie vo Vašom tele vyskytujú a prečo.
 • napr. rodičia môžu vďaka týmto poznatkom lepšie zacieliť prevenciu (i stravu) v oblasti zdravia svojich detí, keďže dané informácie vychádzajú z vrodenej hologenetiky ich dieťaťa.
 • pochopíte ako sa prejavy vychádzajúce z Vašej "achillovej paty" môžu šíriť ďalej v organizme, resp. ako tomu zabrániť.
 • spoznáte zásady harmonizácie organizmu šité práve na Vašu telesnú a emocionálnu individualitu.
 • odhalíme východiskové body emocionálnych špúšťačov Vašich ochorení, ich spirituálny odkaz a najúčinnejšie formy ich odstránenia.
 • konečne budete disponovať celoživotym a komplexným prístupom k manažmentu Vášho vlastného zdravia.
 • vysvetlíme si Vašu vlastnú biochemickú individualitu a vrodené chorobné dispozície, resp. ideálne formy ich harmonizácie.
 • v neposlednom rade sa budete môcť konečne vyznať v premiere "zaručených" rád a tipov na uzdravenie na trhu, pretože porozumiete tomu, napr. ktoré konkrétne homeopatiká, ktoré esenciálne liečivé oleje, ktoré meridiánové a jógové cviky, ktoré terapeutické zásahy, aké byliny a doplnky výživy, ktoré detoxikačné postupy, ktoré harmonizujúce farby či liečivé kamene, ktoré mantry, ktorý typ stravovania Vás konkrétne dokáže dostať spať na tú správnu koľaj v oblasti zdravie.

Osobne kladiem pri svojich doporučeniach dôraz predovšetkým na prirodzené, netoxické prístupy, prípadne ich rozumnú kombináciu s alopatiou, ak na nej niekto trvá, alebo je to nutné.

 

Dodržiavanie spoznaných zásad  Vás   zákonite  v živote privedie k

 • vyššej životnej vitalite,
 • pevnejšiemu zdraviu,
 • v neposlednom rade lepšiemu spoznaniu seba samého,
 • naviac sa ako bonus postupne zbavíte   strachov z ochorení.
 • a čo je v dnešnej dobe možno najpodstatnejšie: ušetríte drahocenný čas a nemalé peniaze skúšaním niečoho (i nepodložených a polopravdivých šarlatánstiev), čo možno funguje, ale žiaľ nie pre Vás!

 

UPOZORNENIE!

Konzultujem viac-menej celé spektrum ochorení a disharmónií, preto  Vás skutočne rád usmerním v rozsiahlej palete možných telesných i psychických potiaží. Predpokladom úspechu v procese uzdravenia  je však predovšetkým aktívna snaha dotknutej osoby pri  implementácií navrhovaných riešení v praxi. Inak povedané: "Nie je možné pomôcť niekomu, kto si sám nechce alebo nehodlá pomôcť, resp. vyhovuje mu z istého dôvodu rola obete a pomoc žiaľ odmieta. Žiada sa mi to podčiarknuť, pretože je to prejav môjho férového prístupu!

Ak teda túžite po prevencii (svojej alebo Vašich detí) alebo komplexne adresovať konkrétnu potiaž, ktorou aktuálne alebo chronicky  trpíte, tak ste na tej správnej adrese.

 

Akú to všetko má pre Vás hodnotu a ako to u mňa prebieha?

Neobávajte sa! Cena zdravotnej konzultácie je len  zlomkom hodnoty, ktorú v skutočnosti cez ňu získate!!!

Vypracovanie individuálneho zdravotného profilu, z ktorej budete môcť čerpať cenné poznatky celý zvyšok svojho života, v rozsahu cca. 90 minútový audiozáznam zasielaný štandardne na dobierku na CD vo formáte MP3 stojí

139 EUR (3600 Čk).

 

Predpokladom jeho vypracovania je vyplnenie a zaslanie priloženého dotazníka: Formulár na vypracovanie IZP.doc (38912)  na mailovú adresu novamedicina@yahoo.com . V prípade, že nemáte zdravotné problémy a potrebujete dané poznanie len pre prevenciu, poprosím Vás len o zaslanie údajov narodenia (dátum, čas, miesto narodenia). Tieto údaje mi postačujú na odkrytie Vašej jedinečnej zdravotnej typológie.

 

Po obdržaní podkladov sa profil vypracuje a zašle štandardne do 4 pracovných dní. Následne je možné podľa potreby a záujmu uskutočniť i dodatočnú osobnú alebo skype (online) konzultáciu v ľubovolnom rozsahu na vyjasnenie si prípadných nejasností, otázok. Cena eventuélnej dodatočnej konzultácie je GRATIS!!!

 

V prípade otázok ma prosím neváhajte kontaktovať na novamedicina@yahoo.com alebo 00421 905 992 358