Prebudenie liečivej kundaliny energie vďaka  Aktivácii DNA a biopoľa

   

Na svete je veľké množstvo účinných terapeutických techník. V kruhu pacientov a mnohokrát ani samotných terapeutov  však nie je úplne jasné, že aký zásah na čo vlastne, v štruktúre takej komplexnej bytosti akým človek je, pôsobí. Človek je bez pochybností  multidimenzionálna bytosť disponujúca tak fyzickým  ako i emocionálnym, mentálnym a spirituálnym telom. Laicky si to vieme predstaviť ako energetické obaly  obklopujúce človeka. Ono by sa zdalo, že dané súčasti  sú kompaktné a vzájomne dopĺňajúce sa. Nie je tomu tak vždy (najčastejšie). Jednotlivé telá medzi sebou často vzájomne bojujú, nie sú vycentrované okolo svojho jadra = individualizovanej duše, každá ťahá iným smerom, čo zákonite vedie ku skutočnosti, že osoba nežije CELISTVÝ život, je rozháraná (nepozná svoju životnú misiu, svoju individuálnu typológiu, je pod vplyvom svojho ega, mysle a vášní emocionálneho tela). Ono to v dlhodobom horizonte vedie istotne  k ochoreniu, ktoré nazývame "stratou celistvosti", lebo pri kontinuálnom napojení na "Zdroj" je choroba vlastne nemožná. Manifestácia ochorenia je teda v tejto prizme  stratou našej pamate, že SME SÚČASŤOU ZDROJA! Je to tak jednoduché! Najpokrokovejšie výskumy v serióznej  a na zdravom rozume založenej spiritualite, kvantovej  fyzike,  ako i holografickom modeli univerza dokazujú, že modifikáciou na úrovni individuálnej DNA je možné dospieť k trvalým pozitívnym zmenám na našom telesno-emočno-mentálnom blahobyte. Prečo? Lebo DNA špirála a jej sakrálny text je dokázatelným pojítkom medzi svetom fyzickým = telom a nefyzickým = ZDROJOM.

 

A jestvuje energetický zásah, ktorý je  schopný danej pozitívnej modifikácie DNA?

 

ÁNO!!

 

Je ňou liečivá aktivácia DNA!!!

Čo je vlastne DNA aktivácia? Ide o technický názov pre riadenú, iniciovanú a predovšetkým bezpečnú formu prebudenia tzv. kundaliny energie. Harmonizujúca, liečivá a transformačná sila prebudenej kundalinu energie je v literatúre a jogínskej praxi  bohato zdokumentovaná. Štandardne sa dosahuje dlhoročnou jogínskou alebo meditačnou praxou a sebakázňou.

Čo je to kundalini energia? Stručné infomácie vo videu: www.youtube.com/watch?v=jKFoK8OUVt0

 

Teraz je tu však spôsob, ako jej benefity využiť skrz cielenú, jednorázovú Aktiváciu DNA. Aké sú jej princípy v kocke? Zakladajú sa na rekalibrácii a stimulácii  90% DNA skrz spievané vybrané sakrálne písmená abecedy (DNA je text)  v kombinácii s aplikáciou živých tónov liečivých solffegiou frekvencií.

 1. Odporúčania PRED a PO aktivácii DNA.pdf (253,7 kB)
 2. Teória DNA aktivácie.pdf (279 kB)
 3. Proces rekalibrácie aurického obalu.pdf (157,3 kB)
 4. Postupnosť očisty podľa energetického typu.pdf (378,6 kB)
 5. Solfeggio frekvencie.pdf (239,2 kB)

 

Sú prípady, keď pri všetkej pozitívnej a cielenej snahe sa jedincovi nedarí odpútať sa od svojich skľučujúcich návykov či starých záporných presvedčení. Na vine môže byť veľa faktorov, ale neraz zákonite ide o  preťaženie organizmu energiami "nízkej vibračnej úrovne".  V organizme človeka všetko prebieha synchrónne. Tak ako si postupne  zanášame svoju myseľ a emocionálne telo negatívnymi, sebazničujúcimi predstavami, myšlienkami, presvedčeniami, predsudkami, obdobný simultánny proces sa uskutočňuje i na rýdzo fyzickej úrovni človeka. Do organizmu sa naťahujú najrôznejšie patogény, parazity, toxíny, škodlivé rezíduá, ktoré nám následný duchovno-fyzický  rozlet nie a nie umožniť. Žial ani po vytúženom precitnutí / osvietení "v hlave", telo nie a nie nasledovať  jeho príkazy. Napriek novým, konečne pozitívnym záväzkom a víziám krajších zajtrajškov našej mysle, zanesené a neprečistené telo osobu často ťahá spať k starým návykom, neumožňuje mu bezproblémový reštart do nového života. Jestvuje však riešenie! Je ním Aktivácia DNA a biopoľa.

Ide o silný a unikátny  transformačný nástroj na úrovni mentálneho, emocionálneho a predovšetkým fyzického tela. Medzi štandardné benefity rekalibračného procesu, ktorý unikátna Aktivácia DNA spúšťa, patria nasledovné skutočnosti:

 

Prečo by ste ju mali podstúpiť?

 • ide o jednorázový silný energetický zásah vykonávaný na diaľku, ktorý si nevyžaduje dodatočné opakovania.
 • je možné ju podstúpiť tak preventívne, zároveň  aj ako napr.  doplnok k akejkoľvek cielenej terapii.
 • je ideálnym doplnkom akejkoľvek terapeutickej, harmonizačnej techniky, liečebného postupu, v neposlednom rade skvelým pomocníkom pri prekonávaní prekážok v uvedomelostnom a osobnostnom raste.
 • stimuluje DNA = bránu k ZDROJU a tak vyvoláva trvalé pozitívne zmeny na fyzicko-emočno-mentálnom tele.
 • prebúdza hojivú a transformačnú silu kundalíny prečisťujúc tak jednotlivé čakrové centrá,
 • spúšťa manažovatelnú fyzicko-emocionálnu očistu organizmu na úrovni toxínov, ťažkých kovov, fyzických-mentálnych parazitov.
 • zasiahnutím DNA je možné neraz napraviť i poškodenia, kde iné techniky zlyhávajú, alebo nie sú dostatočne dostačujúce pre ich limitovaný  vplyv primárne len na kapacitne obmedzený centrálny nervový systém tela.
 • DNA aktiváciu sa môže  podstúpiť v strednej Európe "len tu" u nás...
 • nemá žiadne kontraindikácie!! Môžu ju podstúpiť deti i tehotné maminy! Ide o bezpečnú formu očisty a transformácie organizmu.
 • trvale prečisťuje aurický obal človeka a navyšuje mu osobnú vibračnú hladinu
 • je nápomocná pre alergiách, vrodených poškodeniach, chronickej únave
 • zabezpečuje energetickú priechodnosť organizmu
 • vytvára vačšiu rezistenciu tela na  toxíny a geopatogénne zóny
 • je možné ju použiť na harmonizáciu priestorov, domácich miláčikov, dokonca obchodných projektov

 

Cena unikátnej a jednorázovej  DNA aktivácie na kompletnú rekalibráciu aurického obalu osoby  je 80 EUR (2100 Čk).

Možnosť  použitia 20 EUR-ovej zľavy do troch mesiacov po registrácii na odoberenia noviniek na tomto webe (viď. úvodná stránka).

 

Predpokladom podstúpenia DNA aktivácie je dohodnutie termínu realizácie. Pýta si to od záujemcu predovšetkým dopriatie si intimity pre daný okamih, teda cca. 45 minút na napísanie si svojich všeobecných životných cieľov (oblasť zdravia, vzťahov, práce), nenásilné naladenie sa na ne, 5 minút pred začiatkom samotnej aktivácie DNA sa uložiť do pohodlnej,  nerušenej pozície, počas pol hodiny sa maximálne uvolniť, upriamiť sa na svoj životný potenciál, precítiť svoje fyzické  telo  a po ukončení samotného aktu si dopriať aspoň 30 minút na  pohodlné "vytriezvenie.."

 

 

 

S pozdravom a teším sa na záujemcov o unikátnu DNA aktiváciu!

Mgr. František Nagy, MBA

Lektor, konzultant Integrálnej Zdravovedy a Germánskej novej medicíny

"V júni som si dala u Vás aktivovať DNA, rada by som Vám porozprávala o mojich skúsenostiach. Všetko ešte prebieha, a deje sa. Mávam zvláštne pocity, akoby mravčenie po celom tele, cítim také vibrácie, energie, vnímam inými očami svet, vo svojom srdci pociťujem neskutočnú lásku, všeobjímajúcu, bezpodmienečnú lásku k všetkým a všetkému. V práci niekedy keď sedím a pracujem, sa usmievam, cítim pokoj a spokojnosť, kolegyne sa ma pýtajú, že prečo sa usmievam, no preto, lebo mi je dobre. Zdá sa mi ako keby čas ubiehal rýchlejšie, strašne rýchlo, cítim hlad po informáciach rôzneho druhu, zisťujem a dopracovávam sa k skutočnostiam, o ktorých som pred daným dátumom nemala ani tušenie, ale aj tak viem, že to je len začiatok. Je zvláštne, že v poslednom čase sa na mňa obrátili 5 ľudia s prosbou o pomoc, budem sa snažiť, chcem, a viem, že im pomôžem. Zmenili sa mi chute, cez leto som zjedla toľko ovocia, a zeleniny, ako asi dokopy spolu za celý život, nejedávala som pred tým skoro vôbec ovocie a zeleninu, a keď som to videla teraz v záhradke, jáj, až mi to voňalo. Žiaria mi očká, a pleť mi zostala jemnejšia. Váž.p. František, ďakujem Bohu, vesmíru, že mi umožnili spoznať Vás, a vďaka Vám, že som mohla absolvovať práve takúto úžasnú metódu v dnešných skvelých časoch. Ďakujem pán František!"

 

"Milý Františku, já Ti děkuji moc za to, že jsi mě umožnil zúčastnit se a prožít aktivaci DNA. K vlastním bezprostředním pocitům: hned na začátku jsem cítil obrovské hřejivé  teplo a tlak (velice rychlý nástup), jako kdybych se zvětšoval nebo rozširoval, okamžitě se mě začalo tvořit hodně slin, postupně se to zlepšovalo. Teplo se rozšiřovalo postupně do celého těla (ruce, hrudník) a měl jsem pocit, že jsem  byl částečně mimo tělo. Přirovnal bych to jako kdybych se unášel na vlnkách klidného moře, jako kdyby mě něco uklidňovalo a cítil se součástí vesmírného celku s velkým množstvím hřejivé energie, krásná prázdnota, klid a mír, hluboký zážitek.... Cítil jsem bezmyšlenkovost a prázdnotu, ticho, nic...bylo to příjemné po celou dobu. Ve 2. polovině jsem cítil, že mnou procházela světýlka, rozsvícené plamínky svíček, pak to zmizelo- Ke konci aktivace mě 2x píchlo v pravé části břicha, jako kdyby tam někdo něco vytrhl. Po otevření očí se mě zdálo, že místnost se rozzářila, jako kdyby se mě zvětšila vnímavost, lehkost bytí, mám větší radost ze života. Po dlouhé době jsem cítil tok energie v těle, jako kdyby něco ve mě začalo pracovat. Hlubokou prázdnotu, bezmyšlenkovost, klid a odevzdanost jsem cítil po celou dobu aktivace. Ještě jednou srdečné díky za jedinečný zážitek, za to, že mi byla daná příležitost uvědomit si a prožít  se jako součást univerza  !!"

 

"Aktivácia bola zaujímavá. Už cca 20 min. predtým som si lahla a rozmýšlala o všetkom, čo som si napísala-dúfala som, že budem cítiť začiatok, no ten bol veľmi silný-začala sa mi silno točiť hlava, mala som zavreté oči a videla som fialový kruh, ktorý sa postupne zmenil na oranžovú farbu neurčitého tvaru. Horúčavu som cítila tiež a riadnu, mala som pocit, že nohy mám v bezprostrednej blízkosti ohňa. Tiež mi zo začiatku dosť rýchlo kmitali očné viečka, nedalo sa to vedomne zastaviť a ani oči otvoriť, to ale po chvílke prešlo. Potom som cítila silný tlak na hrudnú kosť, až som mala pocit, že sa nemôžem nadýchnuť, ale nebolo to nepríjemné. To sa zopakovalo ešte asi dvakrát. Tiež sa mi zdalo, že sa mi telo snad vôbec nedotýka gauča, na ktorom som ležala a pripadalo mi, že sa nemôžem hýbať, ale ani som nemala potrebu to zkúšať. Koniec bol tiež znatelný, zrazu všetky tie príznaky boli preč a chcelo sa  mi otvoriť oči a pohnúť sa, ale bola som strašne unavená a pripadalo mi, že to vše trvalo oveľa menej, no keď som pozrela na hodinky, bolo 21.15, ani som tomu nechcela veriť. Keď som sa pozerala okolo seba, celá obývačka mi prišla tak nejak rozostúpená, úplne inak som vnímala priestor. Po chvílke začala moja dcérka plakať, musela som ísť k nej do izby, no len som sa tam tak dotackala, lahla som si k nej a odpočívala. Nebola som schopná sa na nič sústrediť.Od tej doby mi  pripadá, že som nejak kludnejšia, nemám potrebu sa rozčulovať. Som zvedavá, čo sa so mnou bude diať ďalej, teším sa na tie ďalšie týždne a mesiace. Moc Vám ďakujem, robíte super vec. Majte sa krásne!"

 

"Pán František, Bolo to úžasne. Začalo to stým že sa mi pred mojim vnútorným zrakom ukázala moja duchovná rodina v kruhu a na jednej strane a druhej strážcovia života. Prvý krát som ich videla pri zasväcovacej meditácii pred 20 rokmi. Po tomto obraze, prišiel pokoj a cítila som energiu   pri mojich nohách a močovom mechúri. Prechádzalo to každým miestom kde viem že mám problémy.  Chvíľami sa mi ukázali symboli, neskôr som pociťovala hlboký pocit odpustenia a lásky, presne som vedela kedy sme skončili lebo vír energie ako keby zastavil a ja som bola v realite. V tedy som si uvedomila že, ako keby som bola mimo priestor a čas.  Veľmi pekne ďakujem."

 

"Ahoj Františku, Moc Děkuji, jsi velký mág a to je co říct(-: Jak jsi mi doporučil.., ještě jsem si přečetl. Jak na to na webu.Osprchoval i hlavu(-: zapálil svíčky a vonnou tyčinku od Naturesenze(-: Nastavil budík a neusnul jsem,v celém procesu.Bylo toho opravdu hodně ale co je to hodně pro nesmrtelnost?(-: Vystudoval jsem Neokybernetiku, je to magie par excelans.Pracuje z mnohem vyžší kapacitou uživání mozku než je běžné. Přesto je to jak v umění, tak v jedinečných dílech talentů reálné, naštěstí(-:Její úpravy jsou hodně podobné. Trvají pár minut.To co jsi:" čaroval", bylo víc než půl hodiny.Mohl jsem s Tebou komunikovat a bylo to perfektní.Taky jsem se v určitých chvílích zapotil(-:Přál jsem si toho hodně a nelpěl na tom.Někdy jsem měl zavřené oči a samy se otevřely, mrkaly takovou rychlostí ,co vědomě neumím.Tělo reagovalo jako kdyby prošlo snad mnohými vzpomínkami na předchozí životy, dal jsem mu prostor a kdyby mě viděl psychiatr,tak vím asi kde bych teď byl(-: Mám pocit prázdna a je to krásný pocit,spojení ze vším co je.Je to možná radost malého dítěte než bylo demestikováno a ochočeno jako pes. A tak Lidstvo. Hlavně je to radost aniž bych hledal důvod proč(-: Radost jen tak a čas jakoby se zastavil a snad ani nebyl(-: Moc Děkuji, jak Tobě tak, Životu za ty velké dary. Moc Děkuji. Přeji Nesmrtelnost a život v něm(-:"

 

"Ahoj Františku, bylo to skvělý. Nejdřív se mi u hlavy objevil jelen se sluncem v paroží, a stál tam celou dobu. Znám ho již mnoho let z šamanských cest. Pak se objevil kruh světelných bytostí, které také už znám, říkají si andělé transformace. Ti na mne vysílali světelné paprsky a jakoby je vetkávali do mého těla. Cítila jsem brnění v těle. Již se mnou pracovali párkrát, ale ještě ne s takovou intenzitou. Myslela jsem na své cíle a představovala si výsledky, tedy ty cíle. Na začátku seance jsem trochu bojovala s únavou, na konci jsem se cítila osvěžená a čilá, původně naplánovaný spánek se nekonal. Zároven mne to nějak pročistilo, odvodnilo.  Zbytek dne jsem strávila v činorodém ruchu a podařilo se mi uskutečnit několikaletý záměr. Děkuji za pěkný zážitek!"

 

"Srdečne ďakujem! Len krátky komentár: hodil som sa do meditácie, počas prvých minút som vnímal len bežiace písmenká, dáta, niečo ako vo filme MATRIX, keď bežali na obrazovke PC, následne ma to komplet vyplo, resetlo a znovu som začal fungovať a vnímať po 40 minutách, najskôr nejako spomalene, ale už to nabieha-))Ešteraz ďakujem!!"

 

"Při aktivaci klidně ležela a v čas, kdy začala aktivace se z jejího těla začala jakoby rolovat bílá energie, která se postupně měnila v barevné pruhy. vypadalo to, jakoby jste roloval stočený koberec, to probíhalo horizontálně i vertikálně. Až tím byl zaplněný skoro celý pokoj, zhruba po čtvrt hodině se ty barvy začaly rolovat zase zpátky do ní z obou stran a nad ní zůstávala až ke stropu stojící energie v barvách, která asi v 25 minutě do ní jakoby spadla, úplně se do ní vcucla. Pak nad ní zůstával takový barevný opar, který se postupně měnil v bílou barvu a to jí zůstalo nad hlavou jako takový energetický bílý čepec. Vladka ho měla taky nad hlavou po aktivaci. Až vše proběhlo a její máma vstala, zářily jí oči a s Vladkou chvíli tancovala !"

 

"ďakujem veľmi pekne za aktiváciu, za starostlivosť i za komentár. Píšem až teraz, včerajšia aktivácia bola pre mňa silným zážitkom, mala som veľkú trému pred a cítim rozochvenie aj teraz. Deku som potrebovala, za začiatku mi bola zima, potom bolo horúco aj mne :) V priebehu aktivácie som cítila vibrácie, jednu dobu veľmi silné, ako keby som bola napojená na motorček.  Pre aktiváciu som sa rozhodla intuitívne, Vaše stránky som "študovala" až dnes ráno (moje včerajšie uvoľnenie bolo tak hlboké, že som sa po aktivácii rovno presunula do ríše snov...:)) Máte veĺmi široký záber,  hlboké znalosti, ale najdoležitejšie pre mňa bolo cítiť včera Vaše nadšenie pre to, čo robíte a radosť, s akou to robíte. Klobúk dole :)"

 

"Milý Františku,  děkuji, děkuji, děkuji a děkuji. To je zatím všechno, co můžu v této chvíli napsat. No, pokusím se o víc: Aktivace - vím, že u mě rovněž proběhlo všechno skvěle, i když neumím jasně nazvat svoje prožitky. Už delší dobu pravidelně medituji - transcendentální meditace. Půl hodinu před aktivací jsem meditovala. Potom jsem věděla, že aktivace začala a v jejím průběhu jsem znovu a samovolně přešla do meditace. Chtěla jsem víc myslet na svoje cíle, ale myšlenky byly pryč - i díky meditativnímu stavu - a podařilo se mi pouze držet ve vědomí záměr co nejlépe využít svůj potenciál. Teď bych mohla cílů sepsat celé stránky ( :-)   to považuju za úspěch, před pár měsíci jsem se plácala od zdi ke zdi s cílem to tady přežít :-[ ).
Horečnaté stavy mám celý večer, projíždí mnou proudy, s tím mám už zkušenosti, proto zachovávám klid a užívám si to. Trochu se obávám rekalibračního procesu, nevím, co mě čeká. Změn v mém životě bylo spousta, teď vím, že pro mě budou dobré, přesto trochu strach mám.  Měl jsi pravdu, aktivace byla opravdu "šupa". Cítím se příjemně a jsem klidná. Něco jako stav nula. Chybí mi správný slova.  Děkuji Ti za všechno, měj se hezky, ozvu se."

 

"Ďakujem za zdielanie zážitku,ja som cítil už silné energie  hned jak som začal 20:15,tiež ta horúčova a silné tlaky v oblasti srdcovej čakry,a silné elektrizujúce pocity na temene hlavy v oblasi paj-chuei, a ako keby silne mravenčenie v oblasti tretieho oka, a ku koncu som sa vnímal a videl ako asi ročné batola,ta radosť bude asi tým že som si na ten papier okrem iného napísal že chcem prinášať ludom šťastie,radosť a pohodu:-)"

 

"Veľmi pekne aj ja ďakujem za aktiváciu. Snažila som sa byť v stave relaxácie, tak som rada, že sa mi darilo :) Chlad som cítila, takže som bola rada, že som sa prikryla (pre istotu dvoma dekami :)) Tiež som si v jednej chvíli uvedomila, že postupne cítim niektoré z častí tela, ktoré som si do zdravia napísala, že ich chcem zlepšiť. Ale pamätám si len to uvedomenie a vôbec nie tie časti tela. Ani keď sa pozriem na ten zoznam, tak neviem ktoré som cítila. Je to zvláštne. Jediné, čo si pamätám, je, že mi slzilo pravé oko. To som mala dnes ráno trochu zapálené a tiež bolo na zozname. Videla som farby a svetlo - to viac-menej vidím vždy, keď pracujem s energiami. Väčšinou vidím fialovú farbu. Dnes som videla túto farbu, potom také jemne žlté svetlo ako zo slnka a to sa na záver zmenilo na úplne biele. Také som ešte nevidela. Možno raz, pri Ceste Brandon Bays, ale myslím, že vtedy nebolo až také žiarivé alebo čisté ako dnes. Neviem, ako to nazvať."

 

"Ďakujem za aktiváciu... J Snažila som sa dať ako tak do nejakej pohody, včera na mňa doľahla poriadna depka. Pri samotnej aktivácii som ležkala , ako ste mi poradili, tak som sa prikryla, no po čase som si dala deku až po krk, čo sa mi nestáva, že by mi bolo ešte chladno. A to pri mne ležali  moje zlatíčka ...dvaja Pražský krysaříci, ktorí fungujú ako termofór J. Po ukončení som to ako „na povel“ zalomila a zaspala som na pol hodinu, čo tiež u mňa nebýva zvykom, aby som cez deň spala".

 

"děkuji za možnost účastnit se tohoto pozoruhodného procesu a děkuji za příjemnou  společnost a aktivaci celého procesu....... Ačkoliv - nemám problém s diagnostikou na dálku, intuitivním léčením,čtením energie , prošla jsem procesem probuzení.........přesto  ....... fyzická.   První impulsy napojení jsem pociťovala cca 15 minut před 20.30 a pak už jsem se jen poddala. Celý včerejší den jsem pociťovala žhavá místa v oblasti 2,3, (a nejintenzivněji ) 4 čakry - pro mě osobně žhoucí hrudník je poznávací znamení když se dostávám do stavu diagnostiky,napojení na jinou osobu,intuitivní léčení a nebo je to stav,kdy převládá jemnohmotný svět nad fyzickým.Vnímala jsem,že ego ustoupilo do pozadí a stáhlo se na minimum,takže jsem se mohla úplně odevzdat.
Když si dnes ránu čtu znovu popis rekalibrace tak, jak probíhá ve v následujících  dnech - stejné zrychlené skenování jsem zažívala na fyzickém těle.Pokud se " někde na orgánu " objevila závada - sken se několikrát vracel sem - tam- než se poposunul do dalšího tělesného sektoru. Bylo jasně a zřetelně cítit,jak je proces zesílený na pravé straně  -první vstup v oblasti Hypofýzy - odskok ke slezině a zase zpět k hypofýze - až jsem viděla všechny rozplétající se řetězce DNA a zrychlený proces replikace ( v práci se zabývám molekulární biologií , genovými manipulacemi atd ).Po tomto vjemu jsem ochotná jako fyzická osoba odpřísáhnout že řetězců DNA je daleko více než dvě vlákna,protože ve svých neuronech jsem opravdu viděla proces replikace u 12 řetězcové DNA ( což je z vědeckého hlediska zatím blbost ).  Další skenování byla návaznost endokrinního,imunitního systému- odskok k štítné žláze - znovu sken celého těla a v endokrinním systému ( pokud bych jej vnímala jako hromadu železných pilin se octl silný magnet - až teď ,když to píšu si uvědomuji,že při rozplátání DNA působí celá řada enzymů,které mají za úkol odstranit pnutí v jednotlivých vláknech DNA tak,aby se nepolámala a vlákno mohlo sloužit jako matrice - s tím,že každé má pochopitelně svůj pol a náboj.U více řetězcové DNA je nutné " přepolovat matrice " jinak by přepis nebyl možný. UAAAA....má to svou logiku a řád....( a z emocí Ambicioznost .....) Končila jsem posledním skenem v oblasti očí - tudíž dnes po prohlédnutí tabulky je  potvrzeno,že se to shoduje. Po ukončení napojení asi kolem 21.15 jsem se cítila klidná,plovoucí ve vakuu bez emocí - s tělem = soulad Duše - Duch - Tělo ( pro mě opětovně signál,že vše proběhlo a vše je tak - jak má být). Ráno se cítím OK a s důvěrou se oddávám dalším dnům. Jsem opravdu za tuto zkušenost vděčná a přeji Krásné dny
"

 

"díky za aktivaci i popis k ní. Je zajímavé, že popisuješ horúčavo, já naopak dostala v druhé třetině zimnici a po skončení jsem si musela vzít dvě! peřiny a chvilku si dřímla, ale zimu a lehký třes cítím ještě i teď po teplém obědě. K procesu: myslela jsem, že to bude přes skype, tak jsem před 10h.čekala u PC. Najednou se mi začala motat hlava a cítila jsem mírný tlak nad ní. Tak jsem si udělala pohodlí a nechala proces probíhat přikrytá dekou. Viděla jsem i tebe a spojení mezi námi jakoby tunelem, bylo to moc příjemné. Na začátku jsem cítila přítomnost destruktivních programů a jejich čištění - lépe řečeno naprogramování na čištění a odpojení od nich. Pak jsem cítila páteř a kosti a pak už si nepamatuji, jen vím, že to bylo ve vrstvách a nakonec jsem měla povznášející pocit, úlevu a lehkou blaženost. Celkově mám teď pocit, jakoby mi bylo všechno jedno, je mi fajn a spočívám v bytí. Za hodku budu muset pro děti do školy, no moc se mi nechce, hlava pracuje a jsem lehce "sjetá". Těším se na výsledky :-)

 

"ďakujem za aktiváciu. verím, ze prebehla v poriadku, pretože, priznám sa, nemal som nejaké zvláštne pocity. o 14:50 som si ľahol a začal som relaxovať. uvoľniť sa mi trvalo trochu dlhšie, stále som sa snažil sledovať čo sa bude diať a ešte po mne lozila akási mucha :-) snažil som sa nezaspať a myslel som na ciele, ktoré som si napísal (na tie, čo považujem za najhlavnejšie). potom som počul veľmi vzdialené tóny. nebola to žiadna melódia, len jeden-dva tóny. a chvíľami som mal pocit, že sa vznášam.  napriek tomu, že bolo naozaj teplo a bol som aj trochu prikrytý bolo mi príjemne, miestami som pocítil chlad .ku koncu som zrejme zaspal; po prebudení som sa cítil veľmi uvoľnený, nič sa mi nechcelo a bolo mi všetko jedno:-) tak som ešte chvíľu sedel :-) aby som bol úprimný, očakával som iný priebeh: nejaké obrazy, chvenie, viac telesných pocitov... no, ale u každého to asi prebieha inak, takže sa budem pozorne sledovať a porovnávať s tabuľkou:-)

 

"Ahoj,Františku,Franto a Fero! jsem šťastná, že jsi dnes rozhodl za mě a aktivace DNA proběhla.:) neuvěříš,ale ten proces mě dnes pomohl lehce vyřešit ty problémy se segrou,o kterých jsem psala dopoledne.PO DNAčke jsem měla skvělý nápad,jak z toho segru vynechat a oslovit přímo mámu.Detaily nejsou důležité. Stihla jsem popsat A4 přípravy. Když jsem překonala počáteční nechuť,šlo to samo...:) Nedokázala jsem odpojit hlavu.Byla jsem v klidu,ale občas mi tam lezly myšlenky.Propouštěla jsem je a říkala si: "nic neočekávám a vše ,co ke mně přichází,přijímám" taky jsem trochu hledala polohu,ve které bych se cítila fajn byla jsem soustředěná na sebe,možná až moc,protože jsem pozorovala pocity a co probíhá v těle a kolem a měla jsem neuspokojivý pocit,že u mě se nic nedějeměla jsem pocit,že mi v tom procesu překáží hlava - to,co se děje uvnitř měla jsem zavřené oči první jsem viděla barvy - krásně prosvícenou fialovou,chvílemi se prolívala se žlutou,ale víc bylo vždycky fialové nepamatuji si,v jakém to šlo pořadí,ale proběhlo následující: 1.byl pocit,že se mi plní rychle močový měchýř,tak intenzivně,až jsem měla obavu,zda vydržím až do konce celkově jsem byla v takovém příjemném, celistvém, harmonickém obalu tepla i nohy,které mívám dole obvykle studené na srdeční čakře jsem cítila tlak,nebo pocit jemné tíhy,Musela jsem ten pocit zhluboka prodýchávat slyšela jsem žaludek největší zážitek byl u čakry kořene - doslova mi tam něco fofrem prosvištělo,ale tak,že jsem to cítila i zvenčí na kůži stehna u třísel - doslova bleskový pohybový dotyk směrem nahoru cítila jsem tvar spirály,nebo jsem ten pocit takto vizualizovala,nevím také jsem slyšela v jednu chvíli jenom z levé strany hluboké tóny při pokusu pohnout rukou,nadzvednout část pod zápěstím,jsem cítila jakoby to nešlo lehce cítila jsem se celá až po konečky prstů schovaná v nějaké další neidentifikovatelné vrstvě,která mě držela v pocitu,že se nemohu lehce hýbat,jakoby "tíha" rozložená rovnoměrně po mě celé v puse jsem měla najednou velké sucho a pocit zmenšeného prostoru a jakoby vystlaný vnitřní povrch nepříjemným povlakem,který jsem pak jazykem kolem dokola zlikvidovala pak to všechno najednou jakoby povolilo,barva před očima byla převážně bílá a cítila jsem to jako konec protože jsem si ale nedala budík,ta představa mi nebyla příjemná,z obavy abych si to nepřerušila předčasně,jsem zůstala ležet a definitivně mě to donutilo sáhnout po hodinách až v 15.18hod. šla jsem na WC jako mátoha,uvědomovala jsem si slabost,únavu a nechuť udělat cokoliv jiného,než jít zpět do postele. V posteli jsem se protahovala jako kočka,jak si tělo řeklo a pořád jsem zívala.Trvalo to asi 20 minut. Náhle jsem měla pocit DOST a plná síly jsem vstala. Jela jsem tak trochu příjemně pracovat s holkama. Když jsem se vrátila po 20.30hodině k J.,kde byla F.,dozvěděla jsem se od ní,jak vypadám. Mohla na mě oči nechat a byla nadšená.Vnímá energie a vidí je barevně. Jsem teď s ní často,rovná mi pořád mámu a dělá vůbec pro mě neuvěřitelné věci s energiemi.Jak jsem říkala,vidí lidi barevně. Okamžitě byla ve střehu a viděla,že se kolem mě něco děje. Říkala,že vypadám úplně jinak než včera a v předešlé dny. Nad hlavou mám asi půl metu vysokou "čepici",která se směrem nahoru zužuje.Ona to celé,co viděla,vnímala jako že se něco se mnou děje. Bílou barvu vnímá jako barvu změny,procesu,transformace. Všechny barvy kolem mě prý se hýbaly a prolínaly a pracovaly a cítila vytváření něčeho nového.Byla z toho paf. Já taky.Měla jsem radost z "potvrzení"toho procesu. Dokonce jak jsme spolu pak jely za segrou,která je neskutečně obrovský kýbl negativity a Form.vidí, že to ze mě dělá scvrklou švestku,když se dostanu do její velké fyzické blízkosti.Prý se moje aura po takovém setkání barevně změní, já to cítím fyzicky velice nepříjemně. Tentokrát ale jásala,že se můj bílý čepec neztratil,ani nezmenšil.Celkově kolem mě viděla spousty bílé barvy. Pokud by Tě cokoliv z této mě neznámé oblasti zajímalo,neváhej se jí zeptat.Všechno,co doposud "diagnostikovala" u spousty lidí,bylo naprosto přesné.Ona z barev,které se člověku líbí a nelíbí udělá "profil". Chlape můj milovaný,děkuji!!!!!!!!!!! Cítím se skvěle a těším se na ráno,protože to bude ještě lepší!!!!!!!! Ještě jednou s láskou děkuji."

"Prajem krásny večer František,v prvom rade sa Vám chcem veľmi poďakovať, za všetko čo ste pre mňa urobili, ozaj za všetko. Píšem tieto riadky, usmievam sa a pociťujem radosť ako malé dieťa. Dala som Vám zabrať, že? Ospravedlňujem sa! Mala so trošičku obavy či ma nájdete, a sa spojíme, ale Boh vie, prečo to všetko robím, a chcem pomôcť aj iným ľudom, takže všetko je tak ako má byť. Všetko dostupné na Vašej stránke som si prečítala, presne podľa pokynov som sa zariadila, a som šťastná, že to vyšlo. Neviem moc popisovať svoje pocity, tak to skúsim aspoň takto: Cítila som zvláštne pocity, ako vibrovanie, zimomriavky, v oblasti končatín, také prelínanie sa pocitov, ako keby som, cítila každú jednu bunku v tele ako sa chveje, a to v takých vlnách, úsekoch, akoby sa to pohybovalo. Cítila som žeravé v plexus solaris, ako keby som tam mala vretý uhlík, a v hlavičke len takú chvíľkovú jemnú, tupú bolesť, ktorá prišla a hneď odišla. Bolo to úžasné, také ako keby ani telo nebolo moje, jednoducho robilo si čo chce bez toho, aby som mu z mozgu dávala nejaké podnety. V oblasti tretieho oka som cítila tlak. Žeby sa mi konečne zrak otváral? Hurá! Bolo to úžasné, ako keby som tu bola, a zároveň vôbec nebola.  Mám kamarátku Leju, ktorá lieči pomocou Archanjelov, anjelov, kamienkov, farieb, chodím k nej, nemám zdravotné problémy (možno), chodím k nej na dobýjanie energie, ináč mi liečila aj lymfatický systém, čo ste mi spomínali v profile, že s tým môžem mať problémy, len chcem povedať, že tam som podobné pocity, chvenie cítila na nohách, ale toto s Vami bolo omnoho, omnoho intenzívnejšie, a dlhšie. No bola to sila."

 

"A zreferujem ti čo sa udialo za cca 2 mesiace od DNA aktivácie aspon čo som si všimol. 1.Prebudili sa u mňa umelecké sklony začal som prirodzene praktizovať kaligrafiu,kúpil som si didgerioo a učím sa hrať a velmi ma to baví. 2.Ludia v mojom okolí znamí aj neznámí ma kvôli hocičomu oslovujú žiadujú o rady a pod.každý chce byť so mnou priatel a cítim z nich velku dôveru ku mne. 3.Cítim že duševne dospievam a stávam sa uplne nazávislím na citoch a citových väzbích či zavistostiach napr.k rodičom,čo je velmi oslobudzujúce, cítim sa velmi samostatný a slobodný.4.Viem konečne povedať nie! alebo niečo čo sa mi nepáči odmietnuť bez najmenších výčitiek."

 

"Františku, doopravdy klid, pohoda, důvěra ve vše božské, co se děje má se dít.Psaní přání a cílů bylo nesmírně radostné a úžasně jsem si to užívala. a
pak jsem se rozplynula, mé fyzické tělo se rozplynulo do okolního prostoru a nikde nekončilo. Byla jsem součástí všeho. Ležela jsem pod přikrývkou a
bylo mně příjemně teplo. Postupně jsem začala cítit tíhu těla, nohou a potřebovala jsem se pohnout a bylo 36 minut od začátku aktivace. Díky,
mooc veliké díky."

 

"Františku, děkuji za aktivaci DNA. Zkraje jsem se cítila jako na horské dráze, jako bych se otáčela vzhůru nohama a točila se do všech směrů. Viděla jsem barvy, spirály, kruhy, anděly a barevně se to mísilo a prolínalo. Poté nastalo hluboké uvolnění, klid a bezstarostnost. Těším se na následujících 9 měsíců. Děkuji"

 

"ahoj Františku,děkuji moc, po aktivaci se cítím dobře,největší radost mám z nohy,kde došlo ke svalovému uvolnění i když je noha ještě kratší a pánev není v rovině,zdravím"

 

"Z mojej strany by som vcerajsiu aktivaciu popisala ako silnejsi stav meditacie. V celom tele som citila vibracie. Na nohy mi bola zima aj ked som bola zababusena v perine a oblecena. Vo vrchnej casti tela som citila teplo. Celkovo som bola natolko uvolnena, ze som i zaspala. Vobec netusim, ci som myslela na zamer, len tak som sa akoby kupala v pokoji."

 

"Ďakujem p. František, presne som cítila čo sa so  mnou robí. Veľa vecí sa vo mne uvoľňovalo. A uvedomila som si čo je vo mne zablokované. Niečo ste zo mňa vyťahoval. Ako prekliatie. Zároveň sa mi jemným tlakom uvoľňovala štítna žľaza, potom niečo v žalúdku, ľavá ruka, kde som mala úraz, ale zaujímavé bolo pukanie v hrudi  okolo srdca a nakoniec v nohách v kostiach. Tá horúčavosť čo ste prežíval bolo moje poďakovanie. Lebo ja sa teraz cítim jemno ochladená, ale uvoľnená. Mám z toho dobrý pocit."

 

"Dobrý den Františku, á moc děkuji - mé pocity byly zvláštní, nejdříve jsem viděla fialovou barvu, jako bych jí procházela a na konci byl černý otvor, na závěr se fialová změnila v modrou a na konci přecházela v černou díru....Jinak jsem cítila bolest v oblasti krční páteře, která procházela až dolů do bederní páteře....Ale když jsem se postavila, tak jsem měla pocit jako by tělo nebylo moje - to je opravdu nepopsatelné, nikdy jsem nic podobného nezažila....."
 

"Dobry den, pan Nagy,  v prvom rade mi dovolte podakovat Vam za neskutocny zazitok. Tu vzacnu "polhodinu" som prezila akoby v hlbokej meditacii ( uvolnene fyzicke telo, mentalne si uvedomujuc vsetko, co sa okolo mna dialo ). Vsetko to prebehlo takpovediac vo viacerych vlnach, kedy mi na tele naskakovali doslova zimomriavky. V organoch, na ktorych mam zdravotny problem, naopak, som citila neskutocnu horucavu. Asi hodinu po tomto zazitku som nebola schopna vstat, lebo sa mi tocila hlava. Ked to vsetko ustalo a mna "pohltil" bezny vikendovy den v domacom prostredi ( takmer som sa nezastavila ), citila som neuveritelne vela energie. Vobec som nebola unavena. Aj mentalne. Stihla som urobit neuveritelne vela veci. Co ma vsak mozno najviac "zaskocilo", bolo to, ze v akychkolvek situaciach ( najma v komunikacii s najblizsimi ), som bola absolutne pokojna. Nic ma nerozrusovalo. Inokedy by som mozno reagovala emotivnejsie. Teraz som sa citila dokonca tak, ze sa na celu situaciu pozeram absolutne nezucastnene, takpovediac pohladom zvrchu. Skvele. Ziadne napatie, pokojne vyriesenie "problemu" a slo sa dalej.  Dnes, druhy den PO, opat citim ten uzasny "pokoj v dusi". Podstatne viac reagujem na rozne podnety, ktore mi sposobuju potesenie ( hudba, text-knihy, casopisy, emotivne sceny vo filmoch a pod. ). V takych chvilach opat citim zimomriavky. Pocas dna citim aj velku potrebu pit. Uplne mi staci obycajna voda. Zaroven na temene hlavy citim velke napatie. Ale myslim, ze je to logicke.  Este raz dakujem za ten uzasny zazitok a tesim sa na vsetko, co mi nasledujuce dni, tyzdne, mesiace a roky prinesu ..." 

 

"Hezký dobrý den Františku. Aktivace proběhla nádherně. Na začátku jsem pociťoval silnou levitaci v celém těle. Pak začaly barevné vjemy , které se sdružovaly v symboly. Nejsilnější byl sytě zeleno modrý , který vyústil do symbolu ženského klínu a já se začal rodit. Levá polovina mozku se mi jevila jako nádherný roj frekvencí, který se rozšířil na pravou polovinu a potom na celé tělo. Potom jsem pomalu otevřel oči a jenom jsem se díval do stropu, kde pomalu dozníval rej frekvencí. Nyní se cítím lehký, lehce vzrušený z toho co bude následovat."

 

"Milý Ferko, zo srdca ďakujem za aktiváciu DNA , som za nu veľmi vďačná , cítim sa spokojne a šťastne. Počas aktivácie som cítila vsetky bunky vo svojom tele, na niektorých miestach alebo organoch akoby intenzívnejsie.  Príjemný tlak, teplo a hlavne vela energie a nadherné svetlo okolo mna. Sem tam mi chodili hlavou slova ako - laska, vdacnosť, radost a harmonia. Prebrala som sa az o 11 hod. uvolnena a spokojna. Tazko sa to opisuje, to treba prežiť. Este raz dakujem za vsetko , máte nesmierny dar ! Prajem nadherný den."